Muzika pro radost
pozvánka a fotogalerie z minulých akcí

3.5. 2010
Ti kteří vůbec tuší o existenci Novohradských hor, si je právem spojují především s panenskou přírodou. Přesto to není zdaleka jediné, co tato oblast může nabídnout. Přesvědčte se sami, že si z Novohradského podůří můžete odnést i bohaté hudební zážitky.
Radim Hladík a Blue Effect v Penzion Clubu Kamínek.
Radim Hladík a Blue Effect v Clubu Penzion Kamínek.
Pokud máte rádi kvalitní českou rockovou, folkovou, folk-rockovou, bluesovou nebo jazzovou hudbu a zároveň tušíte, že Vám během léta zbyde volný večer, můžete se zamyslet nad tím, zda nezavítat do Clubu Penzion Kamínek v Jakuli u Nových Hradů. V netradičním venkovním prostředí tu postupně vystoupí řada českých zpěváků a kapel zvučných jmen.
Letošní koncertní sezónu v Jakuli zahajuje pražská folk-rocková skupina Hromosvod v pátek 4.6. 2010. V rámci letního programu Muzika pro radost následně dále zahrají Vladimír Mišík a ETC (11.6. 2010), bluesoví Zva 12-28 (18.6. 2010), folk-rocková klasika Luboš Pospíšil a 5P (2.7.), Radim Hladík se skupinou Blue Effect (9.7.) nebo Kamil Střihavka a Leaders (16.7.). Kromě známých profesionálů si můžete v červnu vychutnat i Festival mladých blues rockových hudebníků (pátek 25.6.).
Poslední červencový pátek, 30.7. je přichystáno jazzové překvapení a den nato, v sobotu 30.7. startuje třetí ročník bluesového festivalu.
V srpnu se pod zastřešenou pergolou objeví a zazní folkoví Nezmaři (6.8.), 13.8. pak ASPM - Amatérské sdružení profesionálních muzikantů + Jan Spálený a dále budějovičtí Koloband a Bud. Letní sezónu uzavírá poslední srpnový pátek (27.8.) Petr Kalandra memory band.
Začátky všech uvedených koncertů a zahradních slavností jsou vždy ve 20.00 hodin, ukončení o půlnoci.
Fotogalerie:
Pokud ji nemůžete spustit, stáhněte si novější verzi Vašeho prohlížeče.

kaminek_01.jpg kaminek_02.jpg kaminek_03.jpg kaminek_04.jpg kaminek_05.jpg

kaminek_06.jpg kaminek_07.jpg kaminek_08.jpg


Powered by myPh3 1.0.2 by Eric Kok

Program ke stažení a další informace:

Text a foto:
Karel Zelený a Club Penzion Kamínek

Další Novinky Mapy Turistika Encyklopedie Diskuze